Lista startowa Etap 1  2018-12-01

Nr Godzina startu Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
1 16:30:00 Czerwik Rafał Pawlak Paweł Audi A3 Quattro Kl 6
2 16:30:00 Terlecki Alek Załużny Bartuś Mitsubishi Lancer Kl 6
3 16:30:00 Chmielewski Krzysztof Kania Dominika Audi Coupe Quattro Kl 6
4 16:30:00 Jeczeń Robert Zajączkowski Krzysztof Subaru Impreza Kl 6
5 16:30:00 Pawarski Bartek Buczkowska Edyta Mitsubishi Lancer Evo Kl 6
6 16:30:00 żurawek Mariusz Badziak Paulina Mitsubishi lancer evo 6 Kl 6
7 16:30:00 Szcześniak Marek Subaru Impreza Kl 6
8 16:30:00 Górski Adam łuczkiewicz Kamil Subaru Impreza STI Kl 6
9 16:30:00 Bokawek Sawek Wierzyk Szymon BMW E30 DJRT Kl RWD Open
10 16:30:00 Niedźwiecki Jarosław Jakubowski Mirosław BMW E36 Kl RWD Open
11 16:30:00 Zawadzki Michał Bądkowski Filip BMW E36 Kl RWD Open
12 16:30:00 Schmidt Oscar Korszylowska Marta BMW 328RX Kl RWD Open
13 16:30:00 Bowcariwski Kamil Bmw e36 compact Kl RWD Open
14 16:30:00 Bednarz Michał BMW e36 2.0 Kl RWD Open
15 16:30:00 Zywer Patryk Malczewski Piotr RENAULT CLIO F2000 Kl 5
16 16:30:00 Walkowski Michał Cyganik Grzegorz Toyota Corolla Kl 5
17 16:30:00 Janeczko Andrzej Janeczko Sylwia Peugeot 206 RC Kl 5
18 16:30:00 Dolny Przemysław Todryk Kamil Opel Astra GSI Kl 5
19 16:30:00 Pawlak Krzysztof Renault megane coupe Kl 5
20 16:30:00 Zenfler Tomasz Koczapski Marcin Renault Clio Kl 5
21 16:30:00 Koprowski Paweł Koprowski Bartosz Opel Kadett GSI 16V Kl 5
22 16:30:00 Lachtera łukasz Honda Civic Kl 5
23 16:30:00 Zajkowski Dariusz citroen xsara Kl 5
24 16:30:00 Gadowski Adrian Urbanik Paweł Renault Megane BGMSport.pl Kl 5
25 16:30:00 Siwka Rafał Janusz Andrzej Peugeot 207 RC Kl 5
26 16:30:00 Antos Aleksander Moliński Piotr Peugeot 306 Kl 5
27 16:30:00 Koziarski Mariusz OPEL ASTRA Kl 5
28 16:30:00 Pruchnicki Mariusz Pruchnicki Kacper VW Golf III Kl 5
29 16:30:00 Bryk łukasz Grobelny Michał Skoda Felicia Kl 4
30 16:30:00 Klimuntowski Michał Kuklewski Kamil Honda HANIA Civic Kl 4
31 16:30:00 Nagadowski Paweł Nagadowska Anna Honda CRX Kl 4
32 16:30:00 Szydłowski Andrzej Janiszyn Adam Citroen C2 Kl 4
33 16:30:00 Pendyk Grzegorz Bandura Marcin Peugeot 106 Kl 4
34 16:30:00 Rajter Daniel Gmerek łukasz Opel Corsa Kl 4
35 16:30:00 Jan Paweł Wisz Grzegorz Citroen Saxo Kl 4
36 16:30:00 Hatlaś Piotr Paździur Michał VW Polo Kl 4
37 16:30:00 Osicki Paweł Osicka Patrycja PEUGEOT 206 Kl 4
38 16:30:00 Sichniewicz Paweł Ptak Marcin Peugeot 106 s16 Kl 4
39 16:30:00 Alexx Jacek Ruda . Citroen C2 BGM Kl 4
40 16:30:00 Grochowski Andrzej Van Rzan-klod Peugeot106 Kl 4
41 16:30:00 Szalaty Miłosz Marek Maksymilian Opel Corsa B Kl 4
42 16:30:00 Czerwiec Marcin Czerwiec łukasz Citroen C2 Kl 4
43 16:30:00 Ceglarski łukasz Kurek Robert Ford Puma Kl 3
44 16:30:00 Fintz Sebastian Trzeciak łukasz Fiat SC maxi Kl 3
45 16:30:00 Ekiert Damian Dakowski Krzysztof Peugeot 106 Kl 3
47 16:30:00 Lorens Maciek Kregiel Krzysztof Fiat sc Kl 3
48 16:30:00 Biernat Marcin Baćko Kamila Opel Corsa BGM Kl 3
49 16:30:00 Markiewicz Karol Markiewicz Kamil Fiat Seicento Kl 3
50 16:30:00 Stodolak Krzysztof Wojcik łukasz Peugeot 106 Kl 3
51 16:30:00 Kryniecki Mateusz Fiat SC Kl 3
52 16:30:00 Górski Oskar Pelc Wojciech Fiat Cinquecento Kl 3
53 16:30:00 Szczotka Piotr Stelmaszewski Rafał Fiat Cinquecento KitCar Kl 2
54 16:30:00 Francikiewicz Bartosz Uss Maciej Fiat Cinquecento Kl 2
55 16:30:00 Opławski Krzysztof Turkowicz Mariusz Fiat Seicento Kl 2
56 16:30:00 Kuczyński Robert Gładysz Rafał PEUGEOT 106 Kl 2
57 16:30:00 Kędzierski Piotr Kiełbasa Aleksandra Fiat 126p ORŁY RALLY TEAM Kl Historyczna
58 16:30:00 Idzi Adam Samburska Monika Fiat 126p BGM Kl Historyczna
59 16:30:00 Słaby Eugeniusz Chmielnicka Paula Fiat 126p Mały Wariat Kl Historyczna
60 16:30:00 Znachor Jdms Jurek Fiat 125p Kl Historyczna
61 16:30:00 Skórka Patryk Nowak Krzysztof Fiat 126p Kl Historyczna
62 16:30:00 Idzi Piotr Krawiec Marek Fiat CC900 BGM Kl 1
63 16:30:00 Idzi Arek Samburska Dominika Fiat CC900 Kl 1
64 16:30:00 Kańduła Paweł Kańduła Robert Fiat cc Kl 1
66 16:30:00 Mendyk Krystian - - Renault Clio Kl 5