Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Subaru Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza 0:35:39.50 00:05
2 Bartolini Bartolini
Mati Mati
Mitsubishi lancer EVO IX 0:35:44.80 00:05.30
3 Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy 0:35:46.70 00:07.20

Zwycięzcy Kl 6

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Subaru Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza 0:35:39.50 00:05
2 Bartolini Bartolini
Mati Mati
Mitsubishi lancer EVO IX 0:35:44.80 00:05.30
3 Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna
Subaru Legacy 0:35:46.70 00:07.20

Zwycięzcy Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Antos Aleksander
Szymczyk Michał
Peugeot 306 Evo 0:38:44.40
2 Kobylański Tomasz
Klimasara Adam
Opel Kadett GSI 0:39:34.30 00:49.90
3 Donica Piotr
Stojanowski Marcin
0:40:30.10 00:05 01:45.70

Zwycięzcy Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Romelczyk Roman
Galiczyński Grzegorz
Ford Fiesta 0:37:46.80 00:30
2 Baran Jakub
Baran Aleksander
Citroen Saxo 0:38:32.30 00:45.50
3 Andszej
  Mercin
Peugeot 106 0:39:08.00 00:05 01:21.20

Zwycięzcy Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Motowilczuk Krzysztof
Leszczyński Krzysztof
Opel Corsa 0:40:12.50
2 Fudalej Marek
Pichniarczyk Adam
Fiat Punto 0:40:44.20 00:31.70
3 Kuczyński Robert
Gładysz Rafał
PEUGEOT 106 0:41:05.70 00:05 00:53.20

Zwycięzcy Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Gładysz Piotr
Gładysz Weronika
Fiat CC 900 0:44:55.80

Zwycięzcy Kl RWD Open

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław
BMW E36 0:37:25.90
2 Zawadzki Michał
 
BMW Power E36 0:37:52.50 00:05 00:26.60
3 Sawek Sawek
Urbanik Paweł
BMW E30 DJRT 0:38:41.80 00:05 01:15.90

Zwycięzcy Kl Trening

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl CC/SC

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Fintz Sebastian
Libera Patryk
Fiat Seicento Kit Car 0:41:18.00 00:30
2 Olszacki Mateusz
Postawka Michał
Fiat Seicento 1.1 0:41:50.40 00:32.40
3 Wolski Dominik
Wolska Monika
Fiat SC 0:42:13.30 00:55.30

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
1 Dobrocin Subaru / Remelski Kl 5 Subaru Impreza 07:02.30
2 Różana Subaru / Remelski Kl 5 Subaru Impreza 02:12.50
3 Jodłownik Bartolini / Mati Kl 5 Mitsubishi lancer EVO IX 03:50.10
4 Dobrocin Dąbrowa / Lewandowska Kl 5 Subaru Impreza 04:56.00
5 Różana Subaru / Remelski Kl 5 Subaru Impreza 02:13.40
6 Jodłownik Dąbrowa / Lewandowska Kl 5 Subaru Impreza 03:43.80
7 Dobrocin Dąbrowa / Lewandowska Kl 5 Subaru Impreza 04:58.30
8 Różana Subaru / Remelski Kl 5 Subaru Impreza 02:11.10
9 Jodłownik Chorąży / Chmielewski Kl 5 Subaru fan 4ever 03:41.30

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
Wszyscy jadą