Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Bartolini
Ukasz
Subaru Impreza 555 0:45:36.40
2 Czechak Krzysztof
Michalski Bartosz
Subaru Impreza 0:45:54.70 00:18.30
3 Bati Super
Rafano Luigi
Mitsubishi Lancer Evo IX 0:46:03.50 00:27.10

Zwycięzcy Klasa 9

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Ślubowski Michał
Żuk Agata
Mazda MX-5 0:50:08.10
2 Wyrzykowski Bartosz
John John
BMW 318 ti 0:51:58.40 01:50.30
3 Drohomirecki Jarek
Byczko Tomasz
BMW E46 0:54:28.00 04:19.90

Zwycięzcy Klasa 8

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Frątczak Michał
Jagiellicz Marcin
BMW E36 0:49:07.00
2 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław
BMW E36 0:49:21.90 00:14.90
3 Mleczko Kamil
Tkaczyk Aleksandra
BMW E46 0:52:35.60 03:28.60

Zwycięzcy Klasa 7

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Bartolini
Ukasz
Subaru Impreza 555 0:45:36.40
2 Czechak Krzysztof
Michalski Bartosz
Subaru Impreza 0:45:54.70 00:18.30
3 Bati Super
Rafano Luigi
Mitsubishi Lancer Evo IX 0:46:03.50 00:27.10

Zwycięzcy Klasa 6

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Loeb Sebastian
Elena Daniel
Citroen DS3 0:50:21.90
2 Woźnik Grzegorz
Tuszynski Maciej
Opel Astra 0:50:22.90 00:01.00
3 Ondřej Ginzel
Ondřej Zelinka
Škoda Fabia RS TDi 0:51:08.30 00:46.40

Zwycięzcy Klasa 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Hurko Paweł
Roguski Marcin
Fiesta R200 0:47:53.80
2 Bryk łukasz
Wróbel Wojciech
Skoda Felicia 0:49:38.30 00:30 01:44.50
3 Jasiński Tomasz
Jasiński Dominik
Honda 0:50:15.50 02:21.70

Zwycięzcy Klasa 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Sabat łukasz
Tobiasz Sylwester
Opel Corsa 0:48:43.90
2 Turbiak Jakub
Bednarski Tomasz
Peugeot 106 0:50:35.30 01:51.40
3 Ceglarski łukasz
Bernatowicz Dawid
Ford Puma 0:54:09.70 05:25.80

Zwycięzcy Klasa 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Palonka Daniel
Sosnowski Maciej
Citroen Saxo VTS 0:49:37.20
2 Szyszka Szymon
Rzeźniczak Daniel
Citroen Saxo 0:50:47.40 01:10.20
3 Augustyniak Michał
Libera Patryk
Ranault Twingo RS 0:52:51.70 00:10 03:14.50

Zwycięzcy Klasa 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Szewczyk Marcin
Olenderek Krzystof
Fiat Seicento 0:52:43.60
2 Stelmach Wojciech
Wyskiel Krzysztof
Fiat Seicento 0:54:42.30 01:58.70
3 Gad Jakub
Gad Marcin
Fiat Seicento 0:55:56.40 03:12.80

Zwycięzcy Klasa 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
2 Jodłownik Bati / Rafano Klasa 7 Mitsubishi Lancer Evo IX 06:14.40
3 Dobrocin Zarębski / Wańdoch Klasa 3 Citroen Saxo VTS 05:55.40
4 Różana Hurko / Roguski Klasa 5 Fiesta R200 04:41.30
5 Jodłownik Bartolini / Ukasz Klasa 7 Subaru Impreza 555 06:05.40
6 Dobrocin Grochocki / Rajca Klasa 7 Subaru Impreza STi 05:15.80
7 Różana Czechak / Michalski Klasa 7 Subaru Impreza 04:21.50
8 Jodłownik Bati / Rafano Klasa 7 Mitsubishi Lancer Evo IX 06:03.30
9 Dobrocin Czechak / Michalski Klasa 7 Subaru Impreza 05:21.70

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
Wszyscy jadą