Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 żurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi lancer evo 6 0:21:30.70
2 Górski Adam
łuczkiewicz Kamil
Subaru Impreza STI 0:21:36.00 00:05.30
3 Chmielewski Krzysztof
Kania Dominika
Audi Coupe Quattro 0:21:37.00 00:06.30

Zwycięzcy Gość

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl 6

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 żurawek Mariusz
Badziak Paulina
Mitsubishi lancer evo 6 0:21:30.70
2 Górski Adam
łuczkiewicz Kamil
Subaru Impreza STI 0:21:36.00 00:05.30
3 Chmielewski Krzysztof
Kania Dominika
Audi Coupe Quattro 0:21:37.00 00:06.30

Zwycięzcy Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz
Opel Kadett GSI 16V 0:22:28.60
2 Lachtera łukasz
 
Honda Civic 0:22:29.00 00:00.40
3 Antos Aleksander
Moliński Piotr
Peugeot 306 0:22:45.80 00:17.20

Zwycięzcy Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Klimuntowski Michał
Kuklewski Kamil
Honda HANIA Civic 0:22:45.20
2 Bryk łukasz
Grobelny Michał
Skoda Felicia 0:23:06.90 00:21.70
3 Hatlaś Piotr
Paździur Michał
VW Polo 0:23:58.80 01:13.60

Zwycięzcy Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Kryniecki Mateusz
 
Fiat SC 0:23:43.40
2 Fintz Sebastian
Trzeciak łukasz
Fiat SC maxi 0:23:52.80 00:09.40
3 Stodolak Krzysztof
Wojcik łukasz
Peugeot 106 0:24:06.90 00:23.50

Zwycięzcy Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Szczotka Piotr
Stelmaszewski Rafał
Fiat Cinquecento KitCar 0:23:47.10
2 Opławski Krzysztof
Turkowicz Mariusz
Fiat Seicento 0:24:26.60 00:39.50

Zwycięzcy Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Idzi Arek
Samburska Dominika
Fiat CC900 0:27:13.50
2 Kańduła Paweł
Kańduła Robert
Fiat cc 0:27:22.60 00:09.10
3 Idzi Piotr
Krawiec Marek
Fiat CC900 BGM 0:28:28.80 01:15.30

Zwycięzcy Kl RWD Open

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław
BMW E36 0:21:55.00
2 Zawadzki Michał
Bądkowski Filip
BMW E36 0:22:28.70 00:33.70
3 Bokawek Sawek
Wierzyk Szymon
BMW E30 DJRT 0:22:49.90 00:54.90

Zwycięzcy Kl Historyczna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Znachor
Jdms Jurek
Fiat 125p 0:28:37.50
2 Skórka Patryk
Nowak Krzysztof
Fiat 126p 0:29:32.40 00:54.90
3 Idzi Adam
Samburska Monika
Fiat 126p BGM 0:30:14.10 01:36.60

Zwycięzcy Kl 126p

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl Junior

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Gość Kl 6

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Gość Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Gość Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Gość Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Gość Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Gość Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
2 Prolog żurawek / Badziak Kl 6 Mitsubishi lancer evo 6 01:30.70
3 Owiesno - Piława Górna Górski / łuczkiewicz Kl 6 Subaru Impreza STI 03:48.30
4 Uciechów - Roztocznik Ceglarski / Kurek Kl 3 Ford Puma 00:00.00
5 Owiesno - Piława Górna Osicki / Osicka Kl 4 PEUGEOT 206 00:00.00
6 Uciechów - Roztocznik Bowcariwski Kl RWD Open Bmw e36 compact 00:00.00
7 Owiesno - Piława Górna Pawarski / Buczkowska Kl 6 Mitsubishi Lancer Evo 03:36.20
8 Uciechów - Roztocznik Siwka / Janusz Kl 5 Peugeot 207 RC 00:00.00

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
1 OS 5 56 Kuczyński
Gładysz