Lista zgłoszeń

Nr Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
1 Jurkun Tomasz
Kozdroń Marek Mitsubishi Lancer Evo IX Kl 5
2 Tyc Arek
Koczewski Jarek Mitsubishi Lancer Evo X Kl 5
3 Zawadka Kacper
Hebda Mirek Subaru Kl 5
4 Wojtas .
Mikołaj . Subaru Legacy Kl 5
5 Bartolini .
Paweł . Subaru Impreza Kl 5
6 D. Krzysztof
R. Maciek Mitsubishi Lancer Evo X Kl 5
7 Mitsubowski Kristo
Pizzowski Patryczello Subaru Spec C (BUHAHA!) Kl 5
8 Subaru Marcin
Impreza Grzegorz Subaru Impreza Kl 5
9 Grygo Patrycjusz
Sieliło Piotr Subaru Impreza Spec C Kl 5
10 Antczak Kamil
Konieczny Adrian Subaru Impreza Kl 5
11 Baldwin Jan
Ciszewska Katarzyna Subaru Legacy Kl 5
12 Uszyński Emil
Maverick Adam Subaru Impreza Kl 5
13 Gaweł Dawid
Kampczyk Wojciech Subaru Impreza Kl 5
14 Chodzyński Dariusz
Pudełek łukasz Subaru Impreza Kl 5
15 Raduch Andrzej
Duda Radosław Audi 90 Quattro Kl 5
16 Czerwik Rafał
Pawlak Paweł Audi RS3 WRC Kl 5
17 Sendalski Mateusz
Kucharski Jarosław Lancer Evo 5 Kl 5
18 Kaczmarek Piotr
Zarod Kamil SUBARU IMPREZA STI RA Kl 5
19 Jeczeń Robert
Rola Marcin Subaru Impreza Kl 5
20 Zajkowski Dariusz
Janiszyn Adam Subaru Impreza Kl 5
21 Badora Andrzej

Mitsubishi Lancer Evo IX Kl 5
22 Kuczyński Robert
Gładysz Rafał Audi 80 Kl 5
23 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław BMW E36 Kl RWD Open
24 Pelikański Mariusz
Józefczuk Marek BMW Kl RWD Open
25 Kwiatek łukasz
Kwiatek Magdalena BMW e36 IST Kl RWD Open
26 Irla Igor
Wróbel Wojciech BMW e36 Kl RWD Open
27 Sawek Sawek
Biliniewicz Beata BMW e30 DJRT Kl RWD Open
28 Zawadzki Michał

Codriver
BMW e36 Kl RWD Open
29 Zapał Dariusz
Nowak Krzysztof BMW E30 Kl RWD Open
30 Samotyj Marcin
Pawlak Krzysztof BMW Kl RWD Open
31 Gamski Bartosz
Gamska Agnieszka BMW e36 Kl RWD Open
32 Jagielnicki Bartosz
Wiecha Paulina BMW E36 Kl RWD Open
33 Zenfler Tomasz
Koczapski Marcin Renault Clio Kl 4
34 Wewiór Dawid
żelazny Marian Renault Clio 3 RS CUP Kl 4
35 Grabowicz Marcin
Wojdat Paweł Opel Astra Kl 4
36 Gunia Adam
Rudy Piotr Renault Clio Kl 4
37 łuczak Mateusz
Kędziora Krzysztof Opel Corsa Kit Car Kl 4
38 Koprowski Paweł
Koprowski Bartosz Opel Kadett Gsi Kl 4
39 Tetryk Tadeusz
Dziadzia Dariusz Peugeot 306 Evo V Kl 4
40 Gadowski Adrian
Papaj Kamil Renault Megane Mini Maxi Kl 4
41 Siwka Rafael
Smoleń Grzegorz Peugeot 207 R3T Kl 4
42 Jarzyna Patryk
Adamski Mateusz Renault Clio II Kl 4
43 Vinnicek Pavel
Vinnicek Daria Opel Astra Kl 4
44 Kopka Marcel
Gliwinski Arkadiusz BMW 320 Kl 4
45 Skoczypiec Piotr
Mac Grzegorz Ford Escort RS2000 Kl 4
46 Hojka Szymon
Hojka Anna Renault Clio 2 sport Kl 4
47 Koziarski Mariusz
Harężlak łukasz Opel Astra Kl 4
48 ćwirko Aleksander
ćwirko Jakub Renault Clio sport Kl 4
49 Jaroszyński Szymon
Błażej Marta Peugeot 206 Kl 4
50 Kobylański Tomasz
Wiewióra Ryszard Renault Clio II Kl 4
51 Rajter Daniel
Dubicki Daniel Opel Corsa Kl 4
52 Kulej Tomasz
Rybeczka Mateusz Peugeot 206 Kl 4
53 Cieślik Grzegorz
Klucowicz łukasz Seat Ibiza Kl 4
54 Pruchnicki Mariusz
Pruchnicki Kacper Peugeot 205 Kl 4
55 Donica Piotr
Stojanowski Marcin Renault Clio Kl 4
56 Woźnik Grzegorz

Opel Astra Kl 4
57 Kurek Przemysław
Kosewski Radosław Volkswagen Golf Kl 4
58 Andrysz Marek
Andrysz Natalia Renault clio rs3 Kl 4
59 Gęsikowski Bartek
Ogórkiewicz Radek Bmw 320 Kl 4
60 Kołpel Mateusz
Grzeda Rafał Mitsubishi Colt Kl 3
61 Wąchała Damian
Gawlikowski Kacper Renault Clio II Kl 4
62 Burda Marek

Renault Clio II Kl 4
63 Bryk łukasz
Grobelny Michał Skoda Felicia Kl 3
64 Olbryś Patryk
Kuklewski Kamil Peugeot Kl 3
65 Potyra Kacper
Potyra Robert Citroen C2 Kl 3
66 święcicki Krzysztof
Ciesielski Jarosław Peugeot 106 Kl 3
67 Meliński Rafał

Citroen Saxo Kl 3
68 Wesołowski Marcin
Pajdak Aurelia Citroen C2 Kl 3
69 Ekiert Damian
Wisz Grzegorz Citroen C2 VTS Kl 3
70 Górski Daniel
Pilot Pilot Honda CRX Kl 3
71 Stawiak Michał
Jarmolik Piotr Honda Civic Kl 3
72 Zarębski Radosław
Wandoch Mirek Citroën saxo Kl 3
73 Zieliński Piotr
Grzywna Radosław Peugeot 106 Kl 3
74 Jasiński Tomasz
Jasiński Dominik Honda Civic ek4 Kl 3
75 Pinczakowski Michał
Sompolski Mateusz Peugeot 206 Kl 3
76 Pawlak Krzysztof
Pawlak Piotr Citroen c2 Kl 3
77 Belowski Bartosz

Honda Civic IV Kl 3
78 Bawor Bartosz
Skrądź Jakub Citroen C2 Kl 3
79 Stec Andrzej
Marszałek Jarosław Citroen C2 Kl 3
80 Neuville Thierry
Wydaeghe Martin Citroen C2R2 max Kl 3
81 Papaj łukasz
Skrądź Michał Citroen C2 Kl 3
82 Grochowski Andrzej
Zelek Marcin Peugeot 106 Kl 3
83 Janiuk Andrzej
Kolano Damian Honda Civic Kl 3
84 Pietruc Mateusz
Piech Kamil Peugeot 206 Kl 3
85 Skwark Mariusz

Citroen C2 Kl 3
86 Batog Adrian
Drozdek łukasz Citroen C2 Kl 3
87 żuk Agata
Klimuntowski Michał Opel Corsa Kl 2
88 Motowilczuk Krzysztof
Leszczyński Grzegorz Opel Corsa Kl 2
89 Fudalej Marek
Pichniarczyk Adam Fiat Punto Kl 2
90 Gładysz Piotr
Gładysz Weronika Fiat cinquecento 1,0 Kl 2
91 Ceglarski łukasz
Bernatowicz Kamil Ford Puma Kl 2
92 Fischer Jörg
Thul Andreas Skoda 130 LR Kl 2
93 Olszacki Mateusz
Grygiel Jakub Fiat Seicento 1.1 Kl CC/SC
94 Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia Fiat SC Kit Car Kl CC/SC
95 Fintz Sebastian
Libera Patryk Fiat Seicento Maxi Kl CC/SC
96 Markiewicz Kamil
Markiewicz Karol Fiat Seicento Kl CC/SC
97 Kubica Tomasz
Lanuszny Szymon Fiat Seicento Kl CC/SC
98 Stelmach Wojciech
Stelmach Marcin Fiar Seicento Kl CC/SC
99 Lech Adam
Lech Brygida Fiat CC Kl CC/SC
100 Wolski Dominik
Wolska Monika Fiat SC Kl CC/SC
101 Kościelnik Marcin
Kowalski Przemek Fiat Seicento Kl CC/SC
102 Adamczyk Michał

Fiat Seicento Kl CC/SC
103 Lampart Angelika
Olejnik Weronika Fiat Seicento Kl CC/SC
104 Kańduła Paweł
Samburska Dominika Fiat cc Kl 1
105 Cuprjak Michał
Cinquecento Fiat Fiat Cinquecento Kl 1
106 Kulpa Artur
Kołodyński Tomasz Fiat 126p Kl 1
107 Słaby Eugeniusz

Fiat 126p Kl 1
200 Dream .
Team . Pomiar testowy . Kl 5